Працюємо разом над відновленням громади! 1 липня
⚠ Сьогодні окупанти знову обстрілювали з артилерії місто Дергачі, а також території Безруківського, Слатинського, Прудянського, Токарівського і Русько-Лозівського старостинських округів. Останніми днями інтенсивність обстрілів нашого міста знизилась, однак у населених пунктах ближче до лінії фронту, навпаки, зросла. У Руській Лозовій, Питомнику, Новому, Дементіївці, Цупівці, Прудянці й Слатиному майже безперестанку йдуть нові «прильоти», окупанти гатять по фронтовим селищам і селам з реактивної артилерії, танків та мінометів. На щастя, за останню добу жертв та поранених серед цивільного населення не було зафіксовано.
⚠ Бойові дії за звільнення північної частини Дергачівщини тривають. Проходівський, Козачолопанський округи та більша частина Токарівського старостату перебувають під російським контролем.
✅ Протягом дня працівники виконавчих органів міської ради, місцеві депутати та волонтери здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах, Ємцях, Шовкоплясах, Безруках, Слатиному, Руській Лозовій.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 8-х вікон у пошкоджених приватних та адміністративних будівлях, відремонтували дах в оселі пенсіонера.
✅ Бригада Дергачівського РЕМу ліквідувала пошкодження 5-х міських електромереж та підключила світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили подачу блакитного палива 6-м абонентам.
Віримо у ЗСУ! Перемога буде за нами!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a6e25f90debd98f018e9b7ec9a4414c2.jpg)
![](/storage/news/galleries/5fa9e24cec9a8f2783b295b28f1711c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/2730d02d063bd365c330991da7ca5e2f.jpg)
![](/storage/news/galleries/6105b9be695c61f00d8eab9e390d1dc2.jpg)
![](/storage/news/galleries/17373fc9a10ee5d73334a5034233bae1.jpg)
![](/storage/news/galleries/265661fc080819ecf77fe0c58038440c.jpg)