Працюємо разом над відновленням громади! 1 - 31 жовтня
⚠️ У жовтні російські терористи продовжували наносити удари по території Козачолопанського та Токарівського старостинських округів, внаслідок яких зазнали руйнувань декілька десятків приватних будинків. У Козачій Лопані ворожими снарядами суттєво пошкоджені енергетичні комунікації, частина селища залишається без світла. Водночас Сили оборони України ліквідували декілька ворожих диверсійних груп; ознак підготовки ворога до повторного наступу на Дергачівщину не фіксується.
🚧 За рахунок міського бюджету продовжуємо відновлювати дороги Дергачівської громади. Протягом жовтня у Дергачах капітально відремонтовано асфальтне покриття на вулицях Сербіна (від Професійної до 23 Серпня), Садовій (від Соснової до буд. №28) та Вокзальній (від Сумського шляху до 1 Травня), виконано поточний ремонт на вулицях Абрикосовій, Потьомкіна, 1 Травня, провулку Степовому. Наразі триває заміна асфальту на вулиці Шевченка у напрямку Семенівки. Окрім цього, здійснено поточні роботи на дорогах у Руській Лозовій (вулиці Українська, Матюшенка, Грушевська, Нахімова, Калинова, Лермонтова, 1 Травня; провулки Харківський, Потьомкіна, Горького, Невський, Білгородський) та Безруках (вулиця Борисівська; в’їзди Веселий, Дружби; провулки Шевченка, Нагірний, Дружби).
🏗 Завдяки співфінансуванню з обласного та міського бюджетів у Дергачах триває відбудова багатоквартирних будинків на вулицях Центральній та 23 Серпня. Розпочато аварійні роботи у двоповерхівках у Руській Лозовій, де також зусиллями Харківської ОВА реконструюється медична амбулаторія та будується адміністративний центр. Ремонти амбулаторій у Великих Проходах та Руській Лозовій знаходяться на завершальному етапі.
🛠🚜 Зусиллями комунальних підприємств протягом жовтня у Дергачах прибрано 6 стихійних сміттєзвалищ, ліквідовано 3 пориви водогону. На провулку Дергачівському завершуються роботи із заміни центрального міського водогону, після чого найближчими тижнями ми плануємо заасфальтувати дорогу вздовж цього провулку.
🪖 На Дергачівщині реалізується програма підтримка Збройних сил України, в ході якої під потреби військових частин міська рада закупає і передає нашим захисникам необхідне технічне обладнання: морозильні камери, обігрівачі, принтери, портативні електростанції, ноутбуки тощо.
📦 Мешканці громади продовжують отримувати продовольчу допомогу, санітарно-гігієнічні товари та ремонтні комплекти, які надходять завдяки налагодженій координації з благодійними організаціями. Коштами міського бюджету через Дергачівський гуманітарний центр відбувається реалізація програми підтримки населення у відновленні домоволодінь, які з тих чи інших причин не підпадають під програму єВідновлення. Місцева програма передбачає надання людям шиферу, цегли та інших будматеріалів.
⚡️ Фахівці Дергачівського РЕМу на 90% відновили електроенергію у Руській Лозовій та на 70% у Прудянці. Зараз енергетики працюють над ліквідацією наслідків нещодавньої негоди, яка завдала суттєвої шкоди енергосистемі громади. Окремою проблемою є ситуація у Козачій Лопані, де через обстріли повторних пошкоджень зазнають відновлені трансформатори та лінії електропередач. Закликаю козачан з розумінням віднестись до такої ситуації та виїжджати з селища на більш безпечну територію.
Відбудовуємо громаду разом! Дякую за підтримку!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/27c1270c6a5c1c8b54649cbaa81c38cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/4258e87676daf68fef8ec7245eb3af32.jpg)
![](/storage/news/galleries/1409ea237c61ecd24714d3f51281185f.jpg)
![](/storage/news/galleries/760f3ea0b6f454c2e40ec9618397bc04.jpg)
![](/storage/news/galleries/6b5e9d23d5c7f1d76defefa5502e553a.jpg)
![](/storage/news/galleries/33e0f504bc3fedb76f80360930383972.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a54976275b403a16372a22bcbe11647.jpg)
![](/storage/news/galleries/9a295ba5430256e3b4a964657f3a81f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/29849e225e773e832dc4b4d600f3a389.jpg)
![](/storage/news/galleries/95bc55cd9678cf462e3f8595fc9808f0.jpg)