Працівники РЕМу відновлюють пошкоджені під час обстрілів високовольтні лінії
Сьогодні працівники Золочівського високовольтного РЕМу працювали над відновленням електроопір на ділянці Дергачі – Золочів. Спочатку треба відновити цю високовольтну лінію, а потім електрики розпочнуть ремонт на ділянці Слатине – Прудянка.
У хлопців непроста ситуація: доводиться виконувати ремонтні роботи у відкритому полі поруч з розбитою російською технікою, де немає захисту від ворожих обстрілів і кожної хвилини може статися що завгодно.
Ми підтримуємо їх як можемо: забезпечуємо паливом, продуктами харчування та усім необхідним у межах можливостей.
Я вкотре висловлюю глибоку повагу цим людям і буду робити це завжди! Дякую вам за величезну сміливість і готовність робити свою справу за будь-яких обставин!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f8b88f09aafceb43eb647d472d469d24.jpg)
![](/storage/news/galleries/1aa85e0bbe0b4746c9a59a6f8640a34b.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ff27eb424c17027675838bccf9a24a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/be38c8b62a0d5f27d8ba7e18f5bb133e.jpg)
![](/storage/news/galleries/531709c89c7a5d05c381c6518292ecb2.jpg)