Працівники міської ради, комунальних підприємств та волонтери гуманітарного центру Дергачівської громади пройшли практичний курс надання домедичної допомоги від медиків Центру екстреної медичної допомоги
⚕ Працівники міської ради, комунальних підприємств та волонтери гуманітарного центру Дергачівської громади пройшли практичний курс надання домедичної допомоги від медиків Центру екстреної медичної допомоги
🩸🩹 У рамках курсу відбулися заняття із застосування турнікетів та бандажів, зупинки кровотечі у рваних ранах за допомогою бинтів. Також медики-інструктори розповіли про теоретичні засади домедичної допомоги та на практиці продемонстрували послідовність дій під час реанімаційних заходів при зупинці серця (непрямий масаж серця).
Отримані навички є надзвичайно корисними й актуальними під час війни. Та ми сподіваємось, що їх не доведеться застосовувати у реальному житті.
![](/storage/news/galleries/de826cc38ce730b532f03230e33ed47a.jpeg)
![](/storage/news/galleries/df1da8bff50ce1031e01d5a0de5e23d3.jpeg)
![](/storage/news/galleries/4bf746c517d4d320ab403d2dac0f6dde.jpeg)
![](/storage/news/galleries/78169bd998dd6642bd66bffbf35bce9a.jpeg)
![](/storage/news/galleries/3b36c0d94d03d60021b7f86050d42c14.jpeg)
![](/storage/news/galleries/4d446214c6047addb9dfa2209e256aa4.jpeg)