Працівники Дергачівської військової адміністрації та міської ради взяли участь у зборі крові на потреби Збройних сил України
Напередодні Всесвітнього дня донора крові працівники Дергачівської військової адміністрації та міської ради взяли участь у зборі крові на потреби Збройних сил України🩸
40 працівників нашої адміністрації здали 18 літрів крові, яка допоможе врятувати життя українських захисників 💙💛
📍Шановні мешканці Дергачівщини, закликаємо вас підтримати цю корисну ініціативу! Ви можете долучитися до здачі крові у Харківському центрі крові з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 15:00, по суботам з 08:00 до 13:00.
📲Довідка за телефоном: 38 (095) 570-47-66
![](/storage/news/galleries/5f8933376a19aea890fc64ce09c87fbc.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d7c84bdc9294f8e4226e36330c77e02.jpg)
![](/storage/news/galleries/3b196b2dfe4ced7d1b2b837c76f73b2e.jpg)
![](/storage/news/galleries/2f14a4e5982e953567ce347ddeea5718.jpg)
![](/storage/news/galleries/92496921d81735ca980803b966965088.jpg)
![](/storage/news/galleries/e90d2cf09337a890890aa26c2f446f45.jpg)
![](/storage/news/galleries/36819a90a7facbaea3e11275eb701792.jpg)
![](/storage/news/galleries/163360b9981a5592b9a9f0a0c6def464.jpg)