Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомляємо про відкриття нових пунктів вакцинації населення від COVID-19

Новини
12.11.2021

На базі Дергачівської центральної лікарні відкрито пункти вакцинації, де здійснюється щеплення громадян проти COVID-19.

Адреси та графіки робіт пунктів вакцинації:
1. Приймальне відділення в стаціонарі лікарні за адресою: місто Дергачі, вулиця 1 Травня, 23 (щодня з 9:00 до 20:00).

2. Поліклініка, кабінет №23 за адресою: місто Дергачі, вулиця 1 Травня, 4 (понеділок-п’ятниця - з 08.00 до 16.00, субота - з 08:00 до 16:00, неділя - вихідний).

За додатковою інформацією необхідно звернутися до реєстратури за телефоном 05763-3-03-53 або за адресою: місто Дергачі, вулиця 1 Травня, 4.

При відвідуванні пункту вакцинації при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон.

Для зручності пацієнтів рекомендовано попередньо зареєструватися на вакцинацію на порталі «Дія» або в мобільному додатку «Дія».

Зробити щеплення в пункті вакцинації можуть усі охочі. Вакцинація буде проводитися з використанням вакцини CoronaVac (Sinovac), Comirnaty (Pfizer), які схвалені до використання Всесвітньою організацією охорони здоров'я як гарантовано якісні, ефективні й безпечні.

Для максимального захисту від COVID-19 необхідно введення двох доз вакцини. Всі пацієнти, які отримали щеплення, будуть запрошені на ревакцинацію, після чого отримають документ про вакцинацію міжнародного зразка.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше