Під керівництвом Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка відбулася апаратна нарада
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/ee6e6daf27da0a4d0bce7963254a5bb2.jpg)
16 червня під керівництвом Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка відбулася апаратна нарада за участю заступників голови, старост, керівників структурних підрозділів міської ради, організацій і установ громади.
На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання якісного надання населенню послуг з газопостачання, щодо роботи силових структур, інформаційної комунікації, питання з житлово-комунальної і соціальної сфер, економіки.
По завершенню наради Вячеслав Задоренко підвів підсумки та дав ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій.
![](/storage/news/galleries/a01de6a141e0a704ca38d623cf3575d4.jpg)