Під головуванням Вячеслава Задоренка відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівської міської ради

23.09.2021
На основі рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Харківської області на рівні Дергачівської міської ради 23 вересня прийняті відповідні рішення про:
⚠️ встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки на території Дергачівської громади;
?‍⚕️ продовження роботи з вакцинації населення;
? продовження ведення електронної черги бажаючих на вакцинацію та паралельної "живої" черги серед населення;
? продовження роботи по організації пунктів щеплення в населених пунктах Дергачівської міської ради.

На території Дергачівської громади за тиждень з 12 по 18 вересня зареєстровано 38 випадків зараження COVID-19, з 18 по 23 вересня – 28 захворювань.

З 29 серпня по 11 вересня зареєстровано випадки захворюваності в таких населених пунктах громади:
?18 випадків - місто Дергачі;
?16 випадків - селище Слатине;
?4 випадки - селище Козача Лопань;
?2 випадки - село Безруки;
?2 випадки - село Руська Лозова;
?по 1 випадку - селище Прудянка, села Дубівка, Токарівка, Нова Козача.

❗Станом на 20 вересня по нашій громаді динаміка захворюваності збільшилася на 63,7%. Складається нестабільно напружена епідемічна ситуація з коронавірусом.

? Нагадуємо жителям громади, що ВАКЦИНАЦІЯ Є ЄДИНИМ НАДІЙНИМ ЗАСОБОМ ЗАХИСТУ ВІД КОВІДУ!

☑️ Також необхідно дотримуватись правил карантинного режиму та використовувати засоби індивідуального захисту.

Колективна безпека залежить від кожного з нас ?