Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Під головуванням Вячеслава Задоренка відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівської міської ради

Новини
12.04.2021

На основі рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Харківської області на рівні Дергачівської міської ради прийнято відповідне рішення про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Дергачівської громади.

Нагадуємо жителям громади, що Дергачівська міська рада закликає всіх дотримуватись правил карантинного режиму та використовувати засоби індивідуального захисту!

Колективна безпека насамперед залежить від кожного з нас. Тільки спільними зусиллями та відповідальним ставленням до власного здоров'я можна перемогти COVID-19!

Не будьте байдужими до власного здоров'я та безпеки оточуючих!

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше