Під головуванням Вячеслава Задоренка відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Новини
Під час засідання розглянуто питання щодо стану епідемічної ситуації на території Дергачівської громади та інші питання, які стосуються:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
«Саме вакцинація є на сьогодні єдиним ефективним засобом боротьби з коронавірусом. За півтора роки пандемії значна кількість жителів Дергачівщини перехворіли цією недугою. Сто дві особи не змогли побороти цю підступну хворобу. Сьогодні є можливість безкоштовно зробити щеплення: працюють 9 стаціонарних та 2 мобільних бригади. Нагадую, що наразі ведеться запис до черги для отримання щеплення проти COVID-19. Записатися можна за телефоном місцевої амбулаторії або через сімейного лікаря. Тому сподіваємося, що кожен з нас прийме для себе виважене і правильне рішення на користь вакцинації, а значить збереження свого здоров’я та життя. Бережіть себе та своїх рідних, не хворійте!» – зазначив Вячеслав Задоренко.
Також на засіданні розглянуто питання:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![](/storage/news/galleries/a09fd72b5ddb7f83785397e788a09123.jpg)
![](/storage/news/galleries/c9f56236adf20aeb8059cb6d98aa745a.jpg)
![](/storage/news/galleries/41b61bbe0bba77e0ff31dda7ed6a25f7.jpg)
![](/storage/news/galleries/881804bf2d270d55539ff599a3c1775a.jpg)
![](/storage/news/galleries/42547612f5e3f2e70959e65592d8552a.jpg)
![](/storage/news/galleries/247e8505e704b12fa719e3d10ac0c4a0.jpg)