02.12.2022

З перших днів війни я не припиняю пишатись незламністю звичайних дергачівців, які згуртувались навколо спільної біди і на добровільних засадах допомагають відновлювати наше місто та громаду загалом.

Під егідою Корпусу громадської безпеки на чолі з Володимиром Степаненком та Дергачівської громадської організації ветеранів України на чолі з Сергієм Остапенком у нашій громаді були організовані волонтерські групи небайдужих місцевих мешканців, які протягом дев’яти місяців допомагають малозахищеним верствам громадян з ремонтом пошкоджених домоволодінь.

Ці хлопці – справжні герої тилу! Я щиро вдячний їм за патріотизм та самовідданість!

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко