Перша група з 15 дітей нашої громади віком від 8 до 14 років пройшли тритижневий курс відпочинку й оздоровлення у рекреаційних зонах у Кам'янця-Подільського під наглядом професійних психологів та вихователів
У грудні ми інформували вас про те, що Партнерська благодійна програма «Дітям війни» від «Штабу громадянської оборони SOS» відкрила набір на безкоштовну психологічну реабілітацію та оздоровлення дітей у Кам'янці-Подільському. Наші партнери готові щомісяця приймати 20 дітей з Дергачівщини.
✅ Завдяки співпраці Харківської та Хмельницької обласних військових адміністрацій, за поданням Дергачівської міської військадміністрації, перша група з 15 дітей нашої громади віком від 8 до 14 років вже пройшли тритижневий курс відпочинку й оздоровлення у рекреаційних зонах у Кам'янця-Подільського під наглядом професійних психологів та вихователів.
❕Зараз завершується формування другої групи, виїзд якої заплановано на 9 січня.
📝 Вільні місця для ваших дітей ще є! Для реєстрації потрібно зателефонувати за номером: +38 (099) 972 45 73, Алла Федорівна.
Мета цього проєкту — переміщення дітей із прифронтових населених пунктів, їхня соціалізація та поліпшення психологічного стану шляхом тривалого проживання з однолітками у безпечних і мальовничих місцинах заходу України, а також регулярних психологічних тренінгів, які запобігають розвитку посттравматичного стресового розладу та ускладнень у майбутньому.
Більш детально з проєктом можна ознайомитись на сайті, а також у відеощоденнику Партнерської благодійної програми «Дітям війни».
![](/storage/news/galleries/23649b841f1cab04f0dc6fda2e4fd896.jpeg)
![](/storage/news/galleries/dd7bf5ce8205ba32de3eb0a69dc10dba.jpeg)
![](/storage/news/galleries/08070254dddcc0d647eac27eb17869ca.jpeg)
![](/storage/news/galleries/610d9e2c966cbbcdbc9ed2aaf4876ed9.jpeg)