Оплата за доставку газу – внесок у відновлення мереж!

28.03.2022

Щодня через ворожі обстріли інфраструктура Харківської області зазнає суттєвих руйнувань. Щодня колектив АТ «Харківгаз» робить усе можливе, аби природний газ продовжував надходити на підприємства, у лікарні та домівки людей.

Оплата за доставку газу – індивідуальний внесок кожного споживача у роботу газорозподільної системи регіону. Це можливість для спеціалістів придбати необхідні матеріали та провести ремонти. Це можливість для людей та підприємств отримувати природний газ справними газогонами.

У період війни багато родин наших клієнтів опинились у складному становищі. В такому ж становищі опинились і родини наших працівників.
Впевнені, усі труднощі подолаємо разом. І разом крокуємо до перемоги.

Ми домовились з платіжними сервісами скасувати комісію при оплаті за доставку газу через онлайн-сервіс 104.ua .
Також без комісії можна оплатити через мобільний застосунок Ощад24.

💙💛 АТ «Харківгаз» дякує усім клієнтам за підтримку критичної інфраструктури Харківської області.

Дякуємо за ваше розуміння!