Оголошення про проведення конкурсного відбору банківської установи для здійснення місцевого запозичення до бюджету Дергачівської міської територіальної громади

15.10.2021

Відповідно до статей 16, 74 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 р. № 110 «Про затвердження Порядку здійснення місцевих запозичень», рішення XVII сесії Дергачівської міської ради VIII скликання  від 05 жовтня 2021 року №1700-14 «Про відбір банківської установи для здійснення місцевого запозичення до бюджету Дергачівської міської територіальної громади», оголошується конкурсний відбір банківської установи для здійснення місцевого запозичення до бюджету Дергачівської міської територіальної громади (далі-Конкурс).

1. Місцезнаходження та контактні телефони конкурсної комісії: 62303, Харківська область, Харківський район, м.Дергачі, пл.Перемоги,2А,каб.22

Контактні телефони: (05763) 3-03-11, 3-03-07

2. Адреса, за якою подається конкурсна пропозиція: 62303, Харківська область, Харківський район, м.Дергачі, пл.Перемоги,2А, каб.22

Телефон для довідок: (05763) 3-03-11, 3-03-07

3. Граничний термін подання конкурсних пропозицій: 26 жовтня 2021 р. до 17.00.

4. Необхідний перелік документів, що входять до складу конкурсної пропозиції:

- заява на участь у конкурсі в довільній формі;

- довіреність (або інший документ, що підтверджує повноваження) на ім’я особи, яка представлятиме інтереси банку- претендента в період проведення конкурсу;

- копія банківської ліцензії;

- проект кредитного договору, в якому врахувати такі умови: 1) фіксована процентна ставка; 2) комісія з управління кредитом; 3) графік погашення позики (окремо погашення тіла кредиту та відсотків за користування кредитом); 4) інші обов’язкові послуги, виконання яких збільшує кінцеву суму кредитного зобов’язання; 5) додаткові умови, запропоновані  банківською установою.

5. Умови здійснення місцевого запозичення до бюджету:

- місцеве запозичення має бути здійснене у формі укладання кредитного договору;

- розмір (основна сума) та валюта місцевого запозичення – 35000000,00 грн. (тридцять п’ять мільйонів гривень);

- строк, на який здійснюється місцеве запозичення –не менше 60 місяців, з моменту укладення кредитного договору, з правом дострокового погашення та відстрочки погашення тіла кредиту до одного року;

- відсоткова ставка за користування кредитними коштами. Максимальний розмір процентної ставки за кредитом не може перевищувати 21% річних;

- майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченнями не надається.

Конкурсна пропозиція складається українською мовою.

Банк-претендент подає документи в конверті в запечатаному вигляді, на якому зазначається назва претендента та його адреса, найменування конкурсу з поміткою "Конкурсна пропозиція". Зворотна сторона конверта скріплюється печаткою.

Конкурсні пропозиції, що надійшли після встановленого граничного строку подання конкурсних пропозицій, комісією не розглядаються. Подані на конкурс документи не повертаються.

Конкурсна комісія