Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Новини
19.11.2021

Інформація

Дергачівської міської ради Харківського району Харківської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок 

Замовник та платник робіт з оцінки – Дергачівська міська рада Харківського району Харківської області.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю – ні.

Найменування об’єктів оцінки:

  1. Забудована земельна ділянка комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована на території Дергачівської міської ради, смт. Слатине, вул. Харківська, 1в, Харківського району, Харківської області, кадастровий номер 6322057300:00:001:05660 (Категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).

Розмір земельної ділянки: 0,0757 га.

Нормативна грошова оцінка:  291798,45 грн.

Мета проведення оцінки: визначення вартості земельної ділянки з метою продажу.

Дата, час і місце проведення конкурсу: «07» грудня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні Дергачівської міської ради, за адресою: Харківська обл., м. Дергачі, площа Перемоги, 2а.

Конкурс проводиться за процедурою встановленою відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду Державного майна України № 2075 від 31.12.2015р. (у редакції наказу Фонду Державного майна України від 16.01.2018р. № 47) (далі Положення).

До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», та які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до ст. 6 Закону України «Про оцінку земель» та відповідають вимогам п.12 розділу II положення.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію разом із супровідним листом у запечатаному конверті на кожний об’єкт окремо (на конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію), яка складається з:

конкурсних пропозицій, запечатаних в окремому конверті, щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з наданням таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях. У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначати загальну вартість надання послуг з оцінки з урахуванням усіх податків, що сплачуються претендентом згідно із законом;

документів щодо практичного досвіду (перелік документів встановлено абз.1 п.3 розділу I Положення) надання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (згідно з додатком 3 до Положення).

підтвердних документів;

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 до Положення);

письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);

інформація про претендента (згідно з додатком 5 до Положення).

копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти: земельні ділянки на праві власності як окремий об’єкт оцінки або у складі об’єкта оцінки за категорією: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Очікувана найбільша ціна послуг з оцінки, яка буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця становить 3,5 тис. грн.

Кінцевий термін подання документів: 03 грудня 2021 року.

Відомості про місце знаходження комісії та робочої групи, контактні номери телефонів: Харківська обл., м. Дергачі, площа Перемоги, 2а, т. 0678072868.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше