ОГОЛОШЕННЯ!

Анонс події
02.03.2021

Шановні керівники підприємств, приватні підприємці, майстри народних промислів, художники, керівники закладів харчування громади!
Запрошуємо Вас взяти участь у ярмарку з нагоди відзначення свята Масляної, який відбудеться 14 березня в місті Дергачі!
Заявки на участь у ярмарку просимо подавати до 06 березня 2021 року до відділу економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Дергачівської міської ради, за адресою: пл. Перемога, 2А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
050-259-72-26; 050-232-03-31.