Одним з важливих завдань Дергачівської міської ради залишається підтримка чистоти в громаді настільки, наскільки це можливо
Окрім відновлення комунікацій та гуманітарної роботи, одним з важливих завдань Дергачівської міської ради залишається підтримка чистоти в громаді настільки, наскільки це можливо.
♻ За ініціативи Вячеслава Задоренка після початку війни систему вивозу сміття було оптимізовано таким чином, щоб максимально економити паливо, людські та технічні ресурси, але водночас не допустити стихійного забруднення нашої території.
✅ Працівники Дергачікомунсервісу періодично здійснюють вивіз сміття з різних районів нашого міста. Ця робота обов’язково буде продовжуватись і надалі.
❗ Звертаємось до мешканців громади з проханням викидати сміття тільки у призначених для цього місцях, а також за можливістю мінімізувати кількість твердих побутових відходів шляхом зменшення використання одноразових виробів і т.п.
Дякуємо за розуміння!
![](/storage/news/galleries/1e2cd7c62aef1340d93f6947b89e8887.jpg)
![](/storage/news/galleries/2012ae078769d8849fa78038517e596a.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ef0a50d60715aed1bf16e4045fb3437.jpg)
![](/storage/news/galleries/12887dcda487ce539875ff1e3e5b898d.jpg)
![](/storage/news/galleries/c02c2e2e880bbebab6575112c78c3839.jpg)
![](/storage/news/galleries/fdcf48bcb6b7e90d855d9e174132cb5a.jpg)