Вячеслав Задоренко та Євген Шатохін передали нові шкільні автобуси Козачолопанському та Русько-Лозівському ліцеям
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/086182c834d4fa40ae98a03e249a01c2.jpg)
У рамках робочого візиту до Козачої Лопані та Руської Лозової міський голова і депутат обласної ради завітали на урочисті заходи з нагоди свята останнього дзвоника.
«Минулого разу, коли я був у вас на зустрічі, ми склали дуже багато планів, і, я можу сказати, що багато з того, що ми позначили, вже зроблено», – звернувся міський голова до педагогічного колективу, учнів та мешканців Козачої Лопані.
«Зараз завдяки вашій ініціативі та нашій підтримці вже є результати. Міська рада виділила кошти з бюджету громади та закупила 2 автобуси, на яких діти зможуть з комфортом діставатися до школи та додому», – резюмував Вячеслав Задоренко перед жителями Руської Лозової.
Євген Шатохін зазначив: «Маємо надію, що шкільні автобуси – це нова можливість для дітей безперешкодно добиратися на навчання й отримувати якісну освіту, а потім вступати до вищих навчальних закладів, розвивати Дергачівську громаду і Харківщину».
Начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Дударєва підсумувала, що придбання шкільних автобусів для вищезгаданих навчальних закладів є максимально доцільним. На сьогодні у Козачолопанському ліцеї 90 школярів потребують послуг автобуса, у Русько-Лозівському – 46.
![](/storage/news/galleries/e5949b1a2a8caadd79a9c39ec4751624.jpg)
![](/storage/news/galleries/64ef14ecf0d9a327a72cc26d0b8b647b.jpg)
![](/storage/news/galleries/53d7beb6a2835f63a0f7a486488fe4f0.jpg)