Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Напередодні 30-ї річниці незалежності України в селі Кочубеївка Токарівського старостинського округу перепоховали останки дев`яти солдат, загиблих у роки Другої світової війни

Новини
21.08.2021
Мітинг-реквієм з нагоди перепоховання відбувся біля Братської могили за участю керівництва громади, депутатів міської ради, пошуковців, військових прикордонної служби, місцевих жителів та гостей, представників громадськості, учнівської молоді.
В результаті пошукових робіт ГОВППЗ «Слобожанський», ГО «Слобода», ВПО «Орієнтир» були знайдені рештки 6-ти піхотинців та 3-х танкістів.
Військовослужбовці, що прибули на церемонію перепоховання солдатів, здійснили салют в їх честь, духовенство провело панахиду за загиблими.
Ми маємо пам’ятати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше