Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Нагадуємо, що рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області заборонено відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах, вилов водних біоресурсів та навігацію на водних об'єктах!

Корисна інформація
26.07.2022

⛔ Шановні громадяни, повідомляємо вам, що згідно рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 24.07.2022 р. у Харківській області заборонено:

🏖 відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах впродовж літнього періоду у зв’язку із можливою наявністю вибухонебезпечних предметів на пляжах та/або на дні акваторії водних об’єктів;

🐟 вилов водних біоресурсів шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства;

🚣 навігацію на водних об'єктах Харківської області малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді.

Не забувайте, що наша безпека першою чергою залежить від нас самих!

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше