Надаємо роз'яснення щодо виплати пенсій готівкою
💰 На «гарячу лінію» міської ради та на телефони наших старост надходить велика кількість дзвінків щодо можливості виплат пенсійних коштів готівкою у підконтрольних Україні старостинських округах Дергачівської громади.
❕Повідомляємо, що питання виплати пенсій не входить до компетенцій місцевих виконавчих органів. Цим займається Пенсійний фонд України. Дергачівська міська рада лише сприяє організації процесу виплати на місцях у тих аспектах, які стосуються забезпечення охорони листонош, допомоги листоношам у пересуванні населеними пунктами, уточнення деяких даних.
Тож, з усіх питань, які стосуються виплати пенсій, просимо звертатися до контакт-центру Пенсійного фонду України за телефоном:
☎ 0-800-503-753
Дякуємо за розуміння!