Надаємо роз’яснення щодо отримання гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

22.06.2022

📦 Від Червоного Хреста до нашої громади надійшло 800 сформованих продовольчих пакетів, які будуть надані додатково до планової двотижневої гуманітарної допомоги наступним категоріям громадян, що перебувають на обліку соціальних служб Дергачівської міської ради:
▪ самотнім пенсіонерам;
▪ інвалідам;
▪ багатодітним сім’ям (один пакет на сім’ю).

🧺 До складу продовольчого пакету входять борошно, цукор, сіль, рисова та гречана крупи, макарони, чай, соняшникова олія, томатна паста, консерви.

☑ Отримати ці пакети можна буде на точках видачі гуманітарної допомоги у Дергачах та інших населених пунктах після уточнення кількості малозабезпечених громадян, що зараз перебувають на території громади. Орієнтовно – з 28 червня.

☎ Телефон для довідок: 0678072867 (з понеділка по суботу з 8:00 до 14:00).