Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко з робочим візитом завітав до Малих Проходів
Очільник громади поспілкувався з місцевими мешканцями про безпекову ситуацію у старостинському окрузі, про поточні потреби та перспективи відновлення довоєнного життя у селі.
Зараз у Малих Проходах мешкає до 130 осіб. Більше місяця тому фахівці Харківгазу повернули сюди газопостачання. Тим часом енергетики Харківобленерго активно працюють у Руській Лозовій, після чого почнуть відновлювати високовольтну лінію до Проходів.
До Проходівського старостинського округу регулярно надходить гуманітарна допомога, тут працюють адміністрація старостату, сімейні лікарі, є доступ до інтернету через систему Starlink, функціонує автобусне сполучення з Харковом. Староста Світлана Кучеренко час від часу організовує різноманітні заходи для психологічного розвантаження місцевих мешканців, які пережили російську окупацію і зараз намагаються повернутися до нормального життя.
Проходівці – це приклад згуртованості та витримки, який не зламати ворогові!
![](/storage/news/galleries/3a998397b42e0449f3b5ef350bbe04ea.jpg)
![](/storage/news/galleries/d0cffe4b318addc11dd207019aaaaa62.jpg)
![](/storage/news/galleries/517e7ada76003eafc4ac08e14b592977.jpg)
![](/storage/news/galleries/f5b7240b88e8684d11ee9635bf17592a.jpg)