Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко з робочим візитом відвідав селище Слатине
📦 Разом з Благодійним фондом Юлії Скубак, Юрієм Зайцевим і Вячеславом Фісуном привезли слатинчанам гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та побутової хімії від ізраїльських благодійних організацій Israel Flying Aid та MASHAV.
❕Під час зустрічі з місцевими мешканцями Вячеслав Задоренко обговорив нагальні питання щодо відбудови приватних осель, відновлення інфраструктури та покращення транспортного сполучення між Слатиним, Дергачами і Харковом.
🏠📲 У межах державної програми «єВідновлення» для населення передбачено механізм компенсації витрат за пошкоджені внаслідок російської агресії будинки. Програма стартувала у «Дії» з 10 травня, з її умовами можна ознайомитись за цим посиланням: https://erecovery.diia.gov.ua/
🔃 Повною мірою програма відбудови запрацює після 22 травня, коли можна буде подавати заявки через ЦНАП, а також розпочне роботу відповідна комісія Дергачівської міської ради. Про це ми проінформуємо додатково.
![](/storage/news/galleries/b5cff2149edd8ac6d7e5e1cfbaa620e8.jpg)
![](/storage/news/galleries/94caaea9038abc6f8eff8a946cc74013.jpg)
![](/storage/news/galleries/a435b46cadb98411bd1c481027ab1713.jpg)
![](/storage/news/galleries/821e9038eb07d6cee50e7cd743ada88f.jpg)
![](/storage/news/galleries/033d60fd05d32c3f877a1e8957e2701c.jpg)
![](/storage/news/galleries/6174db72d23269925ff9a4c477cbf514.jpg)
![](/storage/news/galleries/b5d631142322f5f87fdc9dd6eae506dd.jpg)
![](/storage/news/galleries/746d3139f72496826512233909cdeecd.jpg)