Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко з нагоди Дня Державної служби зайнятості України привітав колектив Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості із професійним святом

Привітання
21.12.2023

21 грудня 1990 року рішенням Уряду України на базі бюро з працевлаштування було створено Державну службу зайнятості, що поклало початок професійного свята, яке щорічно відзначається саме 21 грудня.

Працівники Дергачівської районної філії ХОЦЗ реалізовують державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, соціального захисту від безробіття, сприяють своєю допомогою громадянам України у підборі роботи та в організації підприємницької діяльності.

Бажаю кожному працівнику служби зайнятості міцного здоров'я, невичерпної енергії та творчого натхнення, оптимізму та витримки!

Зі святом! 

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше