Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко в інформаційному марафоні «Суспільне. Спротив» розповів про ситуацію з відновленням пошкоджених домоволодінь і соціальних об’єктів у Дергачівській громаді

12.05.2023

⚠ Шановні громадяни! 10 травня у Дії запустили програму «єВідновлення», де ви можете подати заявку, щоб отримати гроші на відновлення пошкодженого житла. Однак, наша міська комісія з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф, зможе розпочати обстеження будинків тільки після 22 травня, після набрання чинності відповідного закону. Так само після 22 травня розпочнеться прийом заявок на матеріальну компенсацію у Центрі надання адміністративних послуг Дергачівської міської ради. Про старт цих процесів та механізм прийому заявок ми додатково повідомимо на наших офіційних ресурсах.