Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з заступниками та працівниками відділу ЖКГ зустрілись з мешканцями п’ятиповерхового будинку 10А по вулиці Садовій у Дергачах, де зусиллями волонтерів було повністю відремонтовано покрівлю
Сьогодні начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з заступниками та працівниками відділу ЖКГ зустрілись з мешканцями п’ятиповерхового будинку 10А по вулиці Садовій у Дергачах. Це перший багатоквартирний будинок у мікрорайоні «Ізраїль», де зусиллями волонтерів Міжнародної організації з міграції було повністю відремонтовано покрівлю.
Від імені міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко вручив подяку представникам Міжнародної організації з міграції, яка з перших місяців війни надає суттєву гуманітарну підтримку Дергачівщині, а також активно долучається до відбудови нашої громади.
Під час зустрічі з благодійниками та місцевими жителями обговорили майбутні перспективи благоустрою. У найближчі місяці благодійники продовжать ремонт покрівель, а міська рада планує масштабну реконструкцію прибудинкової території «Ізраїлю». Сьогодні розробляється відповідна проєктно-кошторисна документація, яка, зокрема, передбачає оновлення систем водопостачання у цьому мікрорайоні.
Працюємо на відбудову Дергачівщини разом! Разом зробимо ще більше!
![](/storage/news/galleries/0fcc316010797ad798511461e7031107.jpg)
![](/storage/news/galleries/41b95b455ac28f88318303191ae6f485.jpg)
![](/storage/news/galleries/f7bd2b30eb567617967afba680d9fe22.jpg)
![](/storage/news/galleries/3a38a85b53e3cde5f137f5cb4929f193.jpg)
![](/storage/news/galleries/98b80875330dc22844e204231acc26d1.jpeg)
![](/storage/news/galleries/50fbf97cf37041e5760999d5d6b3e87b.jpeg)
![](/storage/news/galleries/ecb9786a80c3cfa4f44d27a362bc22fe.jpeg)