Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з заступниками та працівниками відділу ЖКГ зустрілись з мешканцями п’ятиповерхового будинку 10А по вулиці Садовій у Дергачах, де зусиллями волонтерів було повністю відремонтовано покрівлю

Новини
18.05.2023

Сьогодні начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з заступниками та працівниками відділу ЖКГ зустрілись з мешканцями п’ятиповерхового будинку 10А по вулиці Садовій у Дергачах. Це перший багатоквартирний будинок у мікрорайоні «Ізраїль», де зусиллями волонтерів Міжнародної організації з міграції було повністю відремонтовано покрівлю.

Від імені міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко вручив подяку представникам Міжнародної організації з міграції, яка з перших місяців війни надає суттєву гуманітарну підтримку Дергачівщині, а також активно долучається до відбудови нашої громади.

Під час зустрічі з благодійниками та місцевими жителями обговорили майбутні перспективи благоустрою. У найближчі місяці благодійники продовжать ремонт покрівель, а міська рада планує масштабну реконструкцію прибудинкової території «Ізраїлю». Сьогодні розробляється відповідна проєктно-кошторисна документація, яка, зокрема, передбачає оновлення систем водопостачання у цьому мікрорайоні.

Працюємо на відбудову Дергачівщини разом! Разом зробимо ще більше!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше