На території Дергачівської громади функціонують три пункти незламності

30.11.2022

⚡️ На території Дергачівської громади функціонують три пункти незламності, де у випадку відсутності електроенергії місцеві жителі зможуть зігрітись, отримати теплі напої та підзарядити гаджети.

Пункти незламності облаштовані за наступними адресами:

🔸 м. Дергачі, вул. 1 Травня, 4, на базі стаціонару Дергачівської центральної лікарні;

🔸 м. Дергачі, пров. Панфілова, 8, на базі 53-го Державного пожежно-рятувального посту;

🔸 смт Козача Лопань, пл. Центральна, 11, на базі 63-го Державного пожежно-рятувального посту.

Також у Дергачах і Козачій Лопані облаштовані додаткові пункти обігріву, де у випадку довготривалої відсутності світла жителі громади зможуть отримати доступ до електроенергії та зігрітись. Ці пункти знаходяться за наступними адресами:

🔹 м. Дергачі, вул. Садова, 6, на базі Дергачівського ліцею №2;

🔹 м. Дергачі, вул. Сумський Шлях, 79-В, на базі Дергачівського ліцею №3;

🔹 м. Дергачі, пл. Перемоги, 20, на базі бомбосховища;

🔹 смт Козача Лопань, вул. Шкільна, 1, на базі Козачолопанського ліцею.

❗️ У старостинських округах громади триває розгортання пунктів обігріву. Про їх відкриття ми обов'язково проінформуємо вас.