Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Міський голова Вячеслав Задоренко та перший заступник голови Євген Шатохін ознайомилися з роботою потужного підприємства

Новини
23.04.2021

Сьогдні, 23 квітня, керівники громади відвідали ТОВ НВК «Реалпакс».

Науково-виробнича компанія працює понад 27 років та добре відома як на ринку України, так і закордоном. Основними напрямами діяльності підприємства є виробництво гумового взуття, барвників, пігментів, пластмас у первинних формах, іграшок для тварин. На підприємстві працює 237 фахівців, спеціалістів; середня заробітна плата становить 12 тисяч гривень.

Під час візиту на підприємство обговорили поточні виробничі питання з керівництвом "Реалпакс" і колективом.

Вячеслав Задоренко подякував директору Бєдєлу Абдулвагабовичу Бєдєлову за благодійну діяльність та створення потужного, найбільш бюджетоутворюючого підприємства (станом на 23 квітня 2021 року до бюджету Дергачівської громади було сплачено 1 мільйон 902 тисячі гривень).

Коментуючи результати візиту на підприємство, Вячеслав Задоренко та Євген Шатохін зазначили: «Ми відвідуємо підприємства громади з ознайомчими візитами і після кожного такого візиту робимо висновок, що ми не маємо потреби в імпортних товарах, адже вітчизняні аналоги нічим не відрізняються. І ми мусимо усіма силами популяризувати нашого безруківського виробника. Ваша продукція має відмінне співвідношення ціни та якості».

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше