Міський голова Вячеслав Задоренко разом з головою Дергачівської громадської організації ветеранів України Сергієм Остапенком, міськими депутатами, активістами та представниками місцевої тероборони вшанували пам'ять загиблих воїнів, які захищали та звільняли Дергачівщину в роки Другої світової війни
Сьогодні, 9 травня, міський голова Вячеслав Задоренко разом з головою Дергачівської громадської організації ветеранів України Сергієм Остапенком, міськими депутатами, активістами, представниками місцевої тероборони та ВПО "Пошук" взяли участь у церемонії покладання квітів до братської могили по вулиці Садовій на знак вшанування пам’яті про загиблих воїнів, які захищали та звільняли Дергачівщину в роки Другої світової війни.
Також очільник Дергачівської громади спільно з головою міської ветеранської організації та місцевими депутатами відвідали і привітали з Днем Перемоги нині живих ветеранів Другої світової, побажали їм бадьорості духу, витримки і міцного здоров’я.
Вячеслав Задоренко зауважив: «На фоні сьогоднішніх подій ми не маємо морального права забути тих, хто подарував нам Перемогу 77 років тому. Як і зазвичай, у цей день ми вшановуємо воїнів Другої світової війни, які захищали нашу рідну Дергачівщину та весь світ від нацизму. Сьогодні ці люди, – ті які живі, і ті, яких, на жаль, з нами вже немає, – є безумовним прикладом завзятості та відваги у боротьбі проти нового окупаційного зла. Низький уклін вам, шановні захисники!»
![](/storage/news/galleries/c5f185cee0cef3e12d48c89ef30bbcaa.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac624f23f27433b5d8c07a15468f9467.jpg)
![](/storage/news/galleries/54d7d7c24c3dd5a8cfadcbff6b59059f.jpg)
![](/storage/news/galleries/49ba87f72e508a6bd34aeb8d3ed8f1a6.jpg)
![](/storage/news/galleries/c305dff022f8959463924bbff59bc117.jpg)
![](/storage/news/galleries/e70d0d41b11ecabe88f538f5bf2a6d79.jpg)