Міський голова Вячеслав Задоренко разом з головою Дергачівської громадської організації ветеранів України Сергієм Остапенком привітали з 95-річним ювілеєм ветерана Другої світової війни Григорія Тимофійовича Лебідя
Сьогодні, 17 квітня, міський голова Вячеслав Задоренко разом з головою Дергачівської громадської організації ветеранів України Сергієм Остапенком привітали з 95-річним ювілеєм жителя міста Дергачі, ветерана Другої світової війни Григорія Тимофійовича Лебідя.
Фронтовий шлях ювіляра відзначений багатьма бойовими нагородами, тому у сьогоднішні історичні для нашої держави часи є безпосередні підстави для особливої уваги до таких людей, як Григорій Тимофійович.
«Ми вдячні Вам і низько вклоняємось за те, що Ви захищали наше майбутнє від нацистської загрози в роки Другої світової війни, що дали змогу нам народитися і мирно жити у вільній Україні. На жаль, історія має властивість повторюватися, і сьогодні окупанти знову хочуть відібрати нашу свободу, право на існування, на щасливе майбутнє наших дітей. Але ми не дамо їм це зробити! Ваш подвиг вічно житиме в нашій пам’яті і слугуватиме прикладом, мотивацією до конкретних дій для усіх нас у теперішні буремні часи», - зазначив Вячеслав Задоренко.