Мешканці Дергачівської громади мають змогу взяти участь в опитуванні щодо збереження цінної сировини з метою повторного використання при відбудові Дергачівської громади

26.07.2023

У межах швейцарсько-українського проєкту «Підтримка відновлення України» з метою відновлення громади, покращення соціального добробуту, створення атмосфери добросусідства та збереження цінної сировини з метою повторного використання при відбудові Дергачівської громади реалізується пілотний сортувальний майданчик.

Його буде використано для накопичення, сортування та повторного використання відходів руйнування. Для громадян буде можливість привезти самостійно чи за підтримки проєкту відходи на майданчик та отримати певні види їх безоплатно (наприклад, подрібнений будматеріал - для підсипки доріг, цеглу - для ремонту тощо). Для цього організатори просять пройти невелике опитування.

Шановні мешканці нашої громади, просимо приділити невелику увагу та відповісти на питання. Ваші відповіді допоможуть скоріше реалізувати цей пілотний для України проєкт на Дергачівщині! Результати опитування зберігаються виключно у організаторів, опублікованими можуть бути лише у вигляді узагальнених даних без прив'язки до особистих даних та ПІБ.

Опитувальник для власників пошкодженого житла, яке треба ремонтувати чи відбудовувати, без необхідності часткового чи повного демонтажу будівлі тут 👈

Опитувальник для власників пошкодженого житла, яке не підлягає відновленню тут 👈

Швейцарсько-український проєкт «Підтримка відновлення України» реалізується в межах підтримки України з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity, а також SDC консорціумом, до складу якого входять Helvetas, DESPRO та Skat Consulting Ltd.