Колектив підприємства ТОВ МНВП «Аріс» Лтд надав допомогу сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах
Напередодні Нового року до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дергачівської міської ради надійшла пропозиція від ТОВ МНВП «Аріс» Лтд про надання допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Колектив підприємства вирішив передати продуктові набори, цукерки для сімей з дітьми, які потребують соціальної підтримки. Це приклад для інших небайдужих людей, організацій, підприємств, як можна робити добрі справи.
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність колективу ТОВ МНВП «Аріс» Лтд та особисто директору Євгенію Титаренку. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки сімей, які потребують допомоги.