Керівництво Дергачівської міської ради вітає зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні, вчителі, випускники та батьки!
Вітаємо вас із завершенням незвичайного і складного навчального року!
Ви з гідністю пройшли навчальний марафон з онлайн уроками, контрольними роботами, домашніми завданнями.
Попереду – сонячні дні та довгоочікувані літні канікули. Тож нехай ваш літній відпочинок буде сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.
Бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року!
Шановні випускники, бажаємо вам сміливості та наполегливості, впевненості на шляху до обраної цілі. Ці якості дозволять вам побудувати власну успішну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами держави!
Зичимо міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, невичерпної енергії та мирного неба!

міський голова Вячеслав Задоренко
депутат обласної ради Євген Шатохін