Керівники профільних органів міської ради проінспектували будівництво медичних амбулаторій у Руській Лозовій та Великих Проходах
Новини
30 червня заступник Дергачівського міського голови Лариса Несміян разом з директором Центру первинної медико-санітарної допомоги Романом Кушнарьовим з робочою поїздкою відвідали амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, які будуються у селах Великі Проходи та Руська Лозова.
За дорученням очільника громади Вячеслава Задоренка керівники профільних органів провели інспекцію процесу будівництва медичних амбулаторій. На сьогоднішній день там завершується упорядження будівель і приводиться до ладу прилегла територія: відбувається викладка підхідних доріжок та озеленення території, також встановлено нові склопакети на вікна.
![](/storage/news/galleries/e01c1d6f4280424d065620d91bcec6bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/2be6109b5c468d5d9d5fd5849d7b6e28.jpg)