Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформуємо про показники захворюваності COVID-19 в Харківській області

Новини
30.11.2022

Інформуємо, про тенденцію щодо зниження показників захворюваності COVID-19 в Харківській області, намітилась з ІІІ декади листопада 2022 року. За останній тиждень зареєстровано 150 випадків проти 366 на минулому тижні.

Проте COVID-19 залишається рядом з нами, щотижня від нього продовжує помирати понад 10 осіб.

Своєчасне встановлення діагнозу підвищує шанс зберегти життя. На жаль, наше населення у більшості випадків не звертається за медичною допомогою з початком хвороби та не дотримується протиепідемічних заходів (маскового режиму, дезінфекційного режиму, дистанції у місцях скупченості людей), що значно підвищує ризик розповсюдження інфекції в суспільстві.

Недотримання протиепідемічних заходів та нові хвилі поширення COVID-19 у світі можуть стати причиною більш інтенсивного епідсезону (жовтень 2022 – травень 2023) в Україні порівняно з минулим роком. Це спричинить зростання кількості випадків захворювання на COVID-19.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує регулярно мити руки, уникати скупчення людей, не чіпати обличчя і дотримуватися правил респіраторної гігієни. У разі появи симптомів — звертатися до свого лікаря.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше