Інформуємо про графік відключення електроенергії з 10 по 14 квітня

09.04.2024

📌 Шановні громадяни! Інформуємо, що згідно з опублікованим АТ «Харківобленерго» графіком, на території Дергачівської громади з 10 по 14 квітня вводиться погодинне відключення електроенергії з 09:00 до 12:00.

Просимо вас з розумінням поставитися до відключень не за графіком, а також до тих незручностей, які у зв'язку з цим можуть виникати. Енергетики мусять вводити обмеження задля збереження балансу в енергосистемі регіону та країни в цілому.