Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформує Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

Корисна інформація
18.02.2021

Чи можна зареєструватися в державній службі зайнятості у разі втрати трудової книжки?
Згідно Постанови КМУ № 792 від 19.09.2018 року «Про порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу» для надання статусу безробітного особа, яка шукає роботу, подає заяву про надання статусу безробітного, пред’являє документи, зазначені в підпункті 1 пункту 4 цього Порядку, а також:


трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості). Особа, яка втратила трудову книжку, пред’являє дублікат трудової книжки чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи.
За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61, або за адресою: місто Дергачі, вул. 1 Травня, 8А (2й поверх).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше