Інформація щодо заходів, що здійснюються в межах проєкту «Поруч» за програмою «Діти і війна: навчання технік зцілення», що реалізується за підтримки представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
Шановні батьки, запрошуємо вас і ваших дітей до ігрової кімнати, що знаходиться за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 6 (Управління освіти, культури, молоді та спорту) з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00.
🔹 Для дітей будуть організовані: цікаві ігри, пісочна анімація, ляльковий театр, творчі заняття, подарунки.
🔹 Батьки та діти можуть отримати психологічну підтримку (за бажанням).
☎️ Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:
+38 (097) 480 52-99 (з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00)
Заходи здійснюються в межах проєкту «Поруч» за програмою «Діти і війна: навчання технік зцілення», що реалізується за підтримки представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.