Інформація щодо отримання безкоштовної паливної деревини від держави

09.01.2023

❗️ До уваги мешканців Дергачівської громади. Інформація щодо отримання безкоштовної паливної деревини від держави.

‼️ Інформація не стосується тих, хто раніше вже отримував паливну деревину.

Першочергове право на допомогу мають наступні категорії громадян:

🔹 самотні люди похилого віку (від 60 років);
🔹 важкохворі;
🔹 особи з інвалідністю І або ІІ групи;
🔹 багатодітні сім'ї;
🔹 самотні опікуни дітей (тільки за наявності довідки);
🔹 вагітні жінки, матері, що мають дитину віком до 2-х років.

📝 Якщо ви входите до вказаних категорій та маєте твердопаливний котел (пічне опалення) – подавайте заявку на отримання деревини у гуманітарному центрі Дергачівської громади або за телефоном (096) 354-00-83 (Наталя Михайлівна), з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 12:00.