Інформація про результати підсумків оцінки конкурсних пропозицій щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок Дергачівської міської ради

03.02.2022

2 лютого 2022 року відбулося засідання комісії з конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки та виконання робіт із підготовки лотів для продажу земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону Дергачівської міської ради Харківського району Харківської області.

За результатами підсумків оцінки конкурсних пропозицій щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок Дергачівської міської ради Харківського району Харківської області, що буде залучений до проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування об’єктів нерухомого майна (виробничо-складський комплекс) (Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Цільове призначення земельної ділянки: Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), за межами населених пунктів на території Дергачівської міської ради Харківського району, Харківської області, кадастровий номер 6322082000:02:000:1995, площею 1,4145 га, першу позицію за кількістю балів набрала конкурсна пропозиція ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА СЛОБОЖАНЩИНИ» - 33 бали, яке визнано переможцем.