Інформація про результати конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності

28.05.2021

Інформація про результати конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади Дергачівської міської ради, проведеного Дергачівською міською радою 14 травня 2021 року

При аналізі підтвердних документів від претендентів для участі у конкурсі від ФО-П Пушко Руслана Михайлівна та ТОВ «Юридична компанія «Всесвіт», було встановлено невідповідність вимогам Положення «Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади Дергачівської міської ради» в абзаці розділ ІІ п. 2.3.2), щодо строків виконання робіт оцінки ( у календарних днях),претенденти конкурсу вказали строки  (у робочих днях), що не відповідає вимогам Положення «Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади Дергачівської міської ради». У зв’язку з виявленими недоліками вважати конкурс таким, що не відбувся.