Інформація про результати конкурсу

15.06.2021

14 червня 2021 року відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади Дергачівської міської ради.

За результатами проведеного аналізу, вивчення документів та конкурсних пропозицій за об’єктом оцінки розраховано кількість балів, набраних кожним учасником конкурсу, які внесено до підсумкових таблиць визначення переможця конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності. Найбільшу кількість балів набрав учасник конкурсу ФОП Пушко Руслана Михайлівна – 3500 балів, яку визнано переможцем.