17.05.2024

Найменування організатора громадського обговорення -  Дергачівська  міська територіальна громада.

Питання, винесені на громадське обговорення - реорганізація Комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської міської ради Харківської області шляхом приєднання до комунального закладу «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської міської ради Харківської області.

Мета - відповідно до статті 143 Конституції України, статей 25, 66 Закону України «Про освіту», статті 32  Закону України «Про повну загальну середню освіту», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Дергачівська міська рада з метою врахування думки жителів Дергачівської міської територіальної громади розпочинає громадське обговорення проєкту розпорядження «Про реорганізацію Комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської міської ради Харківської області шляхом приєднання до комунального закладу «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської міської ради Харківської області», що знаходиться в сільській місцевості.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту розпорядження  подавати до Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради за  адресою: вул. Сумський шлях, 6, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область  та на електронну пошту: osvita-dergachi@ukr.net до 16 червня 2024 року.

Отримати консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення можливо за адресою: вул. Сумський шлях, 6, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область, або за телефоном  +380664593781.

Валентину Гурин, заступника начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради - начальника відділу освіти визначено відповідальною особою за проведення громадського обговорення.

17 червня 2024 року на офіційному вебсайті Дергачівської міської ради планується оприлюднення результатів обговорення проєкту  розпорядження «Про реорганізацію Комунального закладу «Цупівська гімназія» Дергачівської міської ради Харківської області шляхом приєднання до комунального закладу «Дергачівський ліцей №3» Дергачівської міської ради Харківської області».