Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Харківобленерго інформує про повне відновлення електроенергії у селищі Слатине

Новини
02.05.2023
Фахівці Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" завершили роботи з відновлення електропостачання у сел. Слатине Харківського району, яке було знеструмлено через бойові дії ще на початку березня 2022 року.
 
Як повідомив начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, ремонтні бригади працювали в селищі з січня: треба було відремонтувати 40 км мережі. Наразі повністю замінено комплектну трансформаторну підстанцію, 6 трансформаторів, близько 100 опор по лінії 0,4 кВ та 20 опор по лінії 10 кВ, а також 10 км дроту.
 
💬 "Руйнування були жахливі. Коли ми вперше зайшли в населений пункт, то були вражені масштабами пошкоджень. Особливо постраждав центр. П'ять підстанцій були зруйновані вщент. У відсотках пошкодження мережі складали близько 70%. Тут проходила лінія зіткнення, і Слатине довго залишалося у "сірій зоні". Саперам довелося виконати багато роботи з розмінування, щоб ми могли розпочати роботи. Зараз селище заживлено, і ми бачимо, що кожного дня сюди повертаються люди. Дехто назовсім, а дехто поки що приїжджає тільки на вихідні", - розповів Володимир Климчук.
 
За словами керівника РЕМ, наразі у Слатиному проживають близько 2000 чоловік. До війни населення тут складало понад 6000 осіб.
 
⚡️ Щодо найближчих планів, то енергетики Дергачівського РЕМ продовжують працювати над відновленням електропостачання Руської Лозової та Прудянки, які, як і Слатине, також є одними з найбільш постраждалих від війни населених пунктів області.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше