Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ГУ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Корисна інформація
15.03.2021

Застосування ПРРО і РРО є запорукою підвищення якості надання послуг і безперечного захисту прав споживачів.
ГУ ДПС у Харківській області нагадує, що найкращим захистом від неякісної послуги завжди буде фіскальний чек, який фіксує дату придбання товару або надання послуги, її вартість та місце де така послуга надавалася. Крім того, у документі зазначено виконавця послуги або продавця товару.

Саме це і дає можливість споживачеві захистити свої права у разі не виконання або не належного виконання своїх обов`язків надавачем послуги або продавцем товару.
А отже, застосування ПРРО і РРО (у повсякденному вжитку - касові апарати) є запорукою підвищення якості надання послуг і безперечного захисту прав споживачів.
Щороку, 15 березня, під егідою ООН світова спільнота відзначає Всесвітній День захисту прав споживачів.
До міжнародного календаря він був внесений у 1983 році. Уперше основні права споживача сформулював американський президент Джон Кеннеді у щорічній промові перед Конгресом США у 1962 році.
Вони склали чотири основних права:
-    на безпеку товарів та послуг;
-    на інформацію;
-    на вибір;
-    бути вислуханим у суді у разі нехтування першими трьома правами.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше