13.12.2022

Інформуємо, що ГО «Спілка пасічників Харківської області» запустила проєкт «Допомога відновлення», спрямований на надання методичної та практичної допомоги пасічникам в оформленні документів та здійсненні розрахунків щодо отриманих збитків та недоотриманої вигоди в результаті військової агресії російської федерації з метою подальшого подання колективних або індивідуальних позовів та їх відшкодування.

За більш детальною інформацією звертатися до ГО «Спілка пасічників Харківської області»:

- телефон: 099 507 67 09;

- електронна адреса: xocp@ukr.net.

Інформаційна підтримка проєкту здійснюється також на сайті спілки та на сторінці у Facebook .