Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Фахівці Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" частково відновили електропостачання у селі Шаповалівка Харківського району

Новини
15.01.2024

Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, щоб повернути світло в оселі, енергетики виконали великий обсяг робіт: від відновлення високовольтної лінії, яка живить Шаповалівку, до заміни трансформатора, опор та дротів у самому селі.

💬 "Тут складний рельєф, який не дозволяв нам певний час працювати. Зараз земля замерзла, і наша техніка змогла проїхати. Наразі всі, хто постійно проживає у селі, - зі світлом", - зазначив Володимир Климчук.

До війни у Шаповалівці було зареєстровано близько 60-ти точок обліку. За інформацією місцевої влади, зараз населення села складає 12 осіб.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше