Евакуація вцілілого устаткування ліцею у с. Токарівка

14.11.2022

Під керівництвом заступника міського голови Вікторії Колдуненко та депутата міської ради Ігоря Нікольченко була організована евакуація залишків матеріальної бази.

Під час окупації Токарівки, ворог перетворив ліцей у військову базу. Більша частина устаткування була викрадена або знищена.

За підтримки місцевих комунальників та представників харківського прикордонного загону Державної прикордонної служби України було врятоване дороговарте обладнання столової. Інвентар поставлено на баланс міської ради та поміщено на склад, де буде зберігатись до вирішення подальшого використання даного обладнання.

Виражаємо вдячність всім причетним до порятунку матеріальної бази громади! Все буде Україна! 🇺🇦