Дорогі земляки! Любі діти! Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая!

19.12.2021

Нехай це світле і радісне свято, яке уособлює добро, щедрість і справедливість, дарує кожній оселі радість, світло, позитивні сподівання, вселяє в нас любов і надихає на добрі справи.

Бажаємо всім мешканцям Дергачівської громади миру, достатку, родинного затишку і душевного тепла. І нехай Святий Миколай супроводжує вас весь наступний рік та освятить усіх нас найкращими людськими чеснотами!

Зичимо кожному віри у виконання наших найзаповітніших бажань! Зі святом!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

Депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін